Mamajoo Elektronik USB Çiftli Göğüs Pompası Süt Pompası

0,00
İndirim Oranı : %13 İndirim
Fiyat : ₺399,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺349,00(KDV Dahil)
{{'UrunDetay_TahminiTeslimSuresi' | translate}} : {{UrunDetayModel.product.tahminiTeslimSuresi}} {{'Global_Gun' | translate}}
* ₺116,33 'den başlayan taksitlerle
Hızlı Teslimat aynı Gün Kargo

Süt sağarken tercih edilen en uygun ve rahat hız ile ritim için +/- düğmelerine basarak kolayca seçim yapılabilir. 
Evde, işyerinde veya seyahatlerde içeriğindeki biberona dönüşebilir anne sütü saklama kabına doğrudan sağım yapabilme ve başka bir biberona boşaltma gereği duyulmaksızın bebeği besleyebilme kolaylığı sunar.
 
Saklama kabının ağzını kapatma halkası ile kapatarak buzdolabında veya dondurucuda saklanabilir. 

Telefonla Sipariş

Adet

Artır Azalt
Tavsiye Et

Mamajoo Elektronik USB Çiftli Göğüs Pompası Süt Pompası

 


Hızlı ve zahmetsiz süt sağmak için uygun çekim gücü seçimiyle Mamajoo Elektronik USB Göğüs Pompası maksimum konfor ve kullanım kolaylığı sunar

Kullanım Yaşı: 0 ay+
 

          
Özellikleri: 
 
Kolay, hızlı ve zahmetsiz süt sağmak için uygun çekim gücü seçimiyle Mamajoo Elektronik USB Çiftli Göğüs Pompası maksimum konfor ve kullanım kolaylığı sunar.
 
Ürün Avantajları: 

Hastane göğüs pompası kadar güçlü, aynı zamanda kolaylıkla taşınabilir olan ve PC, USB veya powerbank ile de çalışabilen Mamajoo Elektronik USB Çiftli Göğüs Pompası; silikon konfor başlığı sayesinde süt sağımı sırasında bebeğin emişi gibi doğal, nazik ve rahat hissettirir.
Son derece sessiz, kolay ve hızlı sağım sağlar.
Tekli ve çiftli olarak iki farklı kullanım seçeneği sunmaktadır. Açma/Kapama tuşuna bir kez basıldığında çalışmaya tekli çekim modunda başlar.
Tekli kullanımda 4 farklı masaj & 6 farklı çekim, çiftli kullanımda ayrıca 4 farklı masaj & 6 farklı çekim olmak üzere toplam 8 farklı masaj, 12 farklı çekim seçeneği sunan mamajoo elektronik USB çiftli göğüs pompasının toplamda; 20 farklı (12 çekim & 8 masaj) kullanım seçeneği sunar.
Küçük boyutu ve sadece 164 gr olan ağırlığı sayesinde taşıma ve saklama kolaylığı sunar. Gerektiğinde USB/ Powerbank (taşınabilir güç kaynağı) ile çalışabildiğinden, çalışan anneler için en ideal çözümdür.
Gelişmiş mikroişlemci teknolojisi sayesinde 30 dakika sonra otomatik olarak kapanır ve son kullanım ayarlarını hafızaya kaydeder.
LED göstergelerden işlem takibi yapılabilir.
Süt sağarken tercih edilen en uygun ve rahat hız ile ritim için +/- düğmelerine basarak kolayca seçim yapılabilir.
Evde, işyerinde veya seyahatlerde içeriğindeki biberona dönüşebilir anne sütü saklama kabına doğrudan sağım yapabilme ve başka bir biberona boşaltma gereği duyulmaksızın bebeği besleyebilme kolaylığı sunar.
Saklama kabının ağzını kapatma halkası ile kapatarak buzdolabında veya dondurucuda saklanabilir.
 
Garanti: 2 yıl
 
Temizlik ve Sterilizasyon: Motor ünitesi sadece kuru bir bezle temizlenir. Pompa mekanik parçaları ve süt saklama kapları bulaşık makinesinde yıkanabilir. 5 dakika suda kaynatılarak veya Mamajoo sterilizör kullanarak steril edilebilir.

Uygun Olduğu Avrupa Standardı:CE- EN60335, EN55014 ve EN61000
 
Paket içeriği:  1 x Çekim Ayarlı Elektronik USB Göğüs Pompası
                          2 x Sağım Kiti (150 ml/PES)
                          2 x Kapatma Halkası
                          2 x Kapatma Diski
                          1 x Silikon Biberon Emziği
                          1 x Biberon Kapağı
                           
                        1 x Adaptör

{{ 'UrunDetay_Etiketler' | translate }}
Mamajoo Elektronik USB Tekli Süt Pompası, Mamajoo, Mamajoo Elektronik, Mamajoo Elektronik USB, Mamajoo Elektronik USB Tekli, Mamajoo Elektronik USB Tekli Süt, Mamajoo Elektronik USB Tekli Pompası, Mamajoo Elektronik USB Süt, Mamajoo Elektronik USB Süt Pompası, Mamajoo Elektronik USB Pompası, Mamajoo Elektronik Tekli, Mamajoo Elektronik Tekli Süt, Mamajoo Elektronik Tekli Süt Pompası, Mamajoo Elektronik Tekli Pompası, Mamajoo Elektronik Süt, Mamajoo Elektronik Süt Pompası, Mamajoo Elektronik Pompası, Mamajoo USB, Mamajoo USB Tekli, Mamajoo USB Tekli Süt, Mamajoo USB Tekli Süt Pompası, Mamajoo USB Tekli Pompası, Mamajoo USB Süt, Mamajoo USB Süt Pompası, Mamajoo USB Pompası, Mamajoo Tekli, Mamajoo Tekli Süt, Mamajoo Tekli Süt Pompası, Mamajoo Tekli Pompası, Mamajoo Süt, Mamajoo Süt Pompası, Mamajoo Pompası, Elektronik, Elektronik USB, Elektronik USB Tekli, Elektronik USB Tekli Süt, Elektronik USB Tekli Süt Pompası, Elektronik USB Tekli Pompası, Elektronik USB Süt, Elektronik USB Süt Pompası, Elektronik USB Pompası, Elektronik Tekli, Elektronik Tekli Süt, Elektronik Tekli Süt Pompası, Elektronik Tekli Pompası, Elektronik Süt, Elektronik Süt Pompası, Elektronik Pompası, USB, USB Tekli, USB Tekli Süt, USB Tekli Süt Pompası, USB Tekli Pompası, USB Süt, USB Süt Pompası, USB Pompası, Tekli, Tekli Süt, Tekli Süt Pompası, Tekli Pompası, Süt, Süt Pompası, Pompası, Süt Sağma, göğüs pompası,